DOZORRO-NEWS

Полтавське управління освіти замовило півтори сотні фітнес-браслетів

11.04.2019 06:14

Управління освіти міськвиконкому Полтавської міськради прозвітувало про укладення договору на постачання фітнес-браслетів загальною вартістю 83,2 тисяч гривень. Виконувати договір буде ПФ «Аладдін», інформує «Полтавщина» з посиланням на сторінку закупівлі в системі ProZorro.

Судячи з опублікованих документів, закупівля передбачає придбання 146 фітнес-браслетів моделі Smart Band Y2. «Аладдін» має поставити товар до кінця року, а також надати 12-місячну гарантію. Виходячи з вартості укладеного договору, кожен такий гаджет обійдеться бюджету у 570 грн.

Видання зауважує, за даними прайс-агрегатора Hotline.ua, ціна подіного гаджета на ринку на порядок менша - від 360 до 469 грн.

Як пояснив «Полтавщині» начальник управління освіти Юрій Матвієнко, фітнес-браслети призначені для нагородження цьогорічних медалістів. Вартість закупівлі він пояснив тим, що управління, як держустанова, проводить безготівковий розрахунок. Зазвичай на таких умовах придбання товарів проходить дорожче, ніж у ситуаціях, коли розраховуються готівкою.

Приватна фірма «Аладдін» належить Миколі Звягольському, який, через іншу фірму, поставляє до полтавських лікарень комп’ютери та принтери — також за завищеними цінами.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері