DOZORRO-NEWS

Полтавський педуніверситет домовився про постачання електроенергії з фірмами з оточення мера міста

15.04.2021 09:06

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка прозвітував про підписання двохугод на постачання електроенергії для навчальних корпусів та гуртожитків з ТОВ «Полтаваенергозбут» та ТОВ «Карма Трейдинг». Закупівлю університет проводив двома лотами. Підставою для підписання прямих договорів стало те, що у січні ПНПУ оголошував два тендери, на які заявилися по одному учаснику, повідомляє  «Полтавщина».

Договір на 1 мільйон кВт-год для гуртожитків ректор Микола Степаненко підписав із «Полтаваенергозбут», а на 700 тисяч кВт-год для навчальних корпусів — із «Карма Трейдинг». Сума договору, який уклали із «Карма Трейдинг», становила 2,5 мільйона гривень, тобто по 3,6 грн/кВт-год. Ціна електроенергії для гуртожитків, яку поставлятиме «Полтаваенергозбут», склала 1,7 грн/кВт-год.

В подальшому з обома постачальниками були укладені додаткові угоди, які візував уже проректор Сергій Шевчук — як в.о. ректора. Ці угоди зменшили суми договорів до 1,1 мільйона гривень для «Карма Трейдинг» та 725 тисяч гривень — для «Полтаваенергозбуту». При цьому пропорційно зменшився очікуваний об’єм спожитих кВт-год. 

Власником і керівником «Карми Трейдинг», створеної у липні 2020 року, є Богдан Кива — син Владислава Киви, депутата міськради 7-го скликання від «Совісті України», колишньої партії мера Полтави Олександра Мамая. Юридична адреса компанії — вул. Кагамлика, 66. Власниця цієї будівлі — Тамара Мамай, матір Олександра Мамая.

Олександр Мамай був мером Полтави з 2010 по 2018 рік, і знову був обраний міським головою у 2020 році.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання