DOZORRO-NEWS

Поставку масла для Токмацької міськради розіграли пов’язані телефонами та місцем проживання підприємці

08.02.2019 09:29

Відділ освіти Токмацької міської ради за результатами проведених торгів уклав угоду з ТОВ “ТД “Аттіс” на поставку вершкового масла загальною вартістю 291 тис. грн. Фірма має поставити 3060 кг вершкового масла жирністю 73% до 11 навчальних закладів Токмака.Про це повідомляється у системі публічних закупівель ProZorro, інформує «Наші гроші. Запоріжжя»..

Конкурентами ТОВ “ТД “Аттіс” на тендері виступили ФОП Холявко Людмила Вікторівна та ФОП Фомінова Галина Миколаївна, пропозиції яких були дорожчими.

Вилання зауважує, Галина Фомінова на закупівлях використовує у якості контактного номер телефону 0960765778. Його ж на закупівлях використовує ФОП Гончаров Руслан Володимирович. Підприємець прописаний у Токмаку за адресою вул. Перемоги (колишня Пролетарська), 5А кв. 66. Там же раніше була прописана і Людмила Холявко. Наразі вона прописана в тому ж домі, але у квартирі 99. Окрім цього у соціальній мережі “Однокласники” чоловік Людмили Холявко Сергій товаришує з Галиною Фоміновою.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері