DOZORRO-NEWS

Пов’язані фірми розіграли між собою поставку протигазів для Укрзалізниці

22.10.2018 08:03

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця" за результатом проведеної закупівлі оголосила про намір укласти договір вартістю 1,72 мільйони гривень з ПП "НВПП "Спаринг-Віст Центр". За вказану суму потенційних підрядник має поставити залізничникам 431 протигаз, що складатимуться з панорамних масок та фільтрів. Про це з посиланням на ProZorro повідомляє «Zалізниця без корупції».

Видання зауважує, в тендері брало участь тільки два учасники, вже згаданий вище ПП “НВПП “Спаринг-Віст Центр” та НВП “Завод Техніки Зв’язку і Автоматики”.

Обидва учасники пропонують однакову продукцію за майже однакову ціну. Так протигаз чеського виробництва СМ-6S з фільтром NBC-3 SL/М в учасників тендеру коштує 3 990 та 3 993 грн. з ПДВ. Проте не зважаючи на таку малу різницю, в період торгів, жодна фірма не знизила пропонованої вартості.

“Спаринг-Віст Центр” належить керівнику підприємства Смук Ростиславу. Фірма являється одним з трьох засновників асоціації “Кластер Приладобудівної Індустрії” Серед засновників даної асоціації є і єдиний конкурент по тендеру – НВП “Завод Техніки Зв’язку і Автоматики”, серед тендерної документації якого присутня дилерська угода з переможцем тендеру.

Вказує видання й на спільні торги даних фірм. Загалом підприємства розіграли між собою 60 тендерів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері