DOZORRO-NEWS

Пов’язані фірми розіграли реконструкцію парку в Сокирянах

11.10.2018 09:20

Управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації за результатом відкритих торгів 3 жовтня уклало договір з ТОВ «Лев 2010» на реконструкцію парку відпочинку в місті Сокиряни. Вартість замовлення, після проведеного аукціону, склала 2,5 млн грн. Про це повідомляє видання «Наші гроші.Львів» з посилання на сторінку закупівлі в системі ProZorro.

Згідно з угодою, переможець торгів відремонтує у парку тротуари та пішохідні доріжки, встановить 37 лавок для відпочинку, проведе реконструкцію двох існуючих фонтанів та побудує танцювальний майданчик і нову громадську вбиральню. Всі роботи мають бути виконані до 31 грудня 2019 року.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ «Сім Будінвест», яке пропонувало дорожчу на 1,7 тис. грн ціну робіт. Фірми майже одночасно завантажили свої документи в систему Prozorro та не знижували першопочаткової ціни під час аукціону.

Видання зауважує, обидві компанії зробили однакові помилки в довідках, які замовник вимагав надати в довільній формі. Крім того, фірми «обмінюються» працівниками, мають спільний контактний телефон, який обидві фірми раніше використовували під час укладання прямих угод. Раніше вони також мали спільну адресу реєстрації в селі Михалкове по вулиці Молодіжна, 13. Та навіть одного власника – місцевого мешканця Сергія Галушка.

За даними порталу YouControl, «Лев 2010» мало прописку в селі Михалкове по вулиці Молодіжна, 13 до квітня 2018 року. Зараз фірма змінила свою юридичну адресу та прописалась в Києві. «Сім Будінвест» мало реєстрацію на вулиці Молодіжній, 13 до середини 2016 року, на даний час переїхало в провулок Вербовий в тому ж селі Михалкове.

Сергій Галушко зберіг у власності «Лев 2010», а от фірма «Сім Будінвест» вже належить його колишньому працівнику та депутату Сокирянської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Романові Мартинюку.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері