DOZORRO-NEWS

Пов’язані фірми розіграли замовлення на поставку піщано-гравійної суміші для сільради на Франківщині

23.07.2021 10:09

Отинійська селищна рада провівши відкриті торги підписала договір із ТОВ «Кондор гравел» на закупівлю 2,6 тисяч тонн піщано-гравійної суміші за 733 тисяч гривень. На тендері компанія змагалась лише з пов’язаною фірмою «Тарновицький кар’єр – Карпати», повідомляє видання «Наші гроші. Львів»

За інформацією журналістів «Кондор гравел» і «Тарновицький кар’єр – Карпати» завантажили документи з різницею в одну годину. Під час аукціону жоден з учасників не знижував вартість своїх послуг. А у тендерній пропозиції учасники завантажили довідки з однаковим текстом та оформленням, хоча замовник вимагав їх у довільній формі.

Окрім цього, ТОВ «Кондор гравел» під час подачі пропозиції використовувало електронну адресу tarnov_kar@i.ua, а «Тарновицький кар’єр – Карпати» ‒ імейл конкурента ‒ kondorgravel@ukr.net. Взагалі, кожна з компаній у публічних закупівлях використовувала обидві електронні адреси.

Також між компаніями наявні господарські відносини: «Тарновицький кар’єр – Карпати» надає в оренду компанії-переможцю техніку, а «Кондор гравел» в якості аналогічного договору надає угоду з «Тарновицьким кар’єром».

«Кондор гравел» зареєстровано у Львові, а його власником є Назарій Янцюк із Надвірної (Івано-Франківська область). А от засновниками «Тарновицький кар’єр – Карпати», в рівних долях по 43,6 % є  Христина Кондур та знову ж таки Назарій Янцюк. Ще 12,6% підприємства записано на ТОВ «Струмок», яке в свою чергу належить Василеві Янцюку, батькові підприємця Назарія Янцюка та колишнього депутата Надвірнянської міськради від «Партії регіонів».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання