DOZORRO-NEWS

Пов'язані ФОПи розіграли поставку мікрофонів для львівського театру

12.09.2019 05:48

Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобичапровівши відкриті торги підписав договір з підприємцем Русланом Зільберштейном на закупівлю мікрофонів на суму 231 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель ProZorro, інформує видання “Наші гроші. Львів”.

Згідно з угодою, підприємець поставить театрові три наголовні мікрофони по 6 тис. грн, два радіомікрофони за 12,2 тис. грн, десять радіомікрофонів по 16,8 тис. грн, а також один комплект за 19,7 тис. грн. Ціни на товари збігаються з ринковими.

На торгах єдиним конкурентом переможця був підприємець Андрій Вельгас. Ціна опонента була на 10,7 тис. грн дешевшою, однак її було відхилено через відсутність усіх потрібних документів.

Журналісти зауважують, учасників об’єднує фірма «Лайтек», що спеціалізується на освітленні, звукових системах, спецефектах для сцени тощо. Про їхню пов’язаність свідчать записи учасників в соціальній мережі та документи підприємців. Зокрема, Андрій Вельгас на своїй сторінці в LinkedIn вказує фірму «Лайтек» своїм місцем праці. Також на своїй фейсбук-сторінці Вельгас дружить з низкою працівників «Лайтека».

А от Руслана Зільберштейна з цією фірмою пов’язують спільні працівники, вказані в тендерних документах. Крім того, його брат Андрій Зільберштейн працює бренд-менеджером у фірмі «Лайтек».

Знайшли журналісти й документи учасників, що мають схоже оформлення та містять однакові помилки. Йдеться, зокрема, про довідку щодо захисту довкілля, про матеріально-технічну базу та відомості про учасника.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors