DOZORRO-NEWS

Пов’язані харків’яни розіграли поставку спортобладнання для Виноградівської міської ради

23.11.2021 11:07

Виноградівська міська рада уклала договір із приватним підприємцем із Харкова Олександром Худокормовим на закупівлю обладнання для ігрового майданчика за 344 тисячі гривень. При цьому підприємець позмагався із  колегою та землячкою підприємицею Анастасією Ніконовою.

Згідно з угодою, обладнання замовили для дитячого садка у селі Тросник, Берегівського району. Доставити устаткування підприємець повинен до 25 грудня, повідомляють журналісти видання «Наші гроші.Львів».

Замовили дитячі ігрові комплекси, гойдалки, каруселі, пісочниці тощо. З них найдорожчими будуть ігрові комплекси (башти із спусковими гірками) ‒ 153 тисячі гривень (по 37,5 тисяч гривень за одиницю), а найдешевші пісочниці ‒ 15 тисяч гривень або 5 тисяч за одиницю.

Єдиною конкуренткою на торгах для Олександра Худокормова була Анастасія Ніконова із пропозицією лише на 24 тисяч дорожчою. Однак Ніконова не надала низки необхідних документів, а тому тендерний комітет дискваліфікував її. Під час аукціону учасники не торгувались і не змінювали пропозицій.

Обидва підприємці зареєстровані у Харкові пов’язані з харківським заводом «Спортінвентар». Продукцію саме цього заводу пропонував на тендері Худокормов. А от інформації про походження товару в документах Ніконової відсутня.

Проте, як аналогічний досвід, Худокормов надає договір про продаж ігрового обладнання Тимофію Мачулі ‒ приватному підприємцю, який теж є дилером «Спортінвентару». Анастасія Ніконова зазначає досвід співпраці із Євгеном Шепітько, який працює у «Спортінвентарі» і також є його дилером. Раніше «Наші гроші. Львів» писали про фіктивний тендер на обладнання для смуги перешкод, який «розіграв» Шепітько.

Також Худокормов та Ніконова на різних закупівлях вказували як контактний однаковий номер телефону, який водночас фігурує в низці оголошень про пошук працівників на завод у Харкові.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання