DOZORRO-NEWS

Пов’язані учасники розіграли вже друге замовлення на ремонт медзакладів Львова

28.10.2021 10:34

Комунальна «5-а міська клінічна лікарня міста Львова» віддасть 17 мільйонів гривень за капітальний ремонт приміщень пульмонологічного відділення, що на вулиці Коновальця чернігівській компанії «Малак Т». За умовами контракту фірма зашпаклює та пофарбує стіни, замінить вікна та двері, зробить підлогу, водопроводи та каналізацію, опалення, електрику, встановить один ліфт.

Цього року це вже другий підряд для компанії від комунальних медичних закладів Львова. За інформацією видання «Наші гроші.Львів» лише 25 жовтня фірма уклала угоду з «3-ю міською поліклінікою міста Львова» на ремонт вартістю 1,6 мільйона.

Прикметно, що в обох випадках «Малак Т» конкурувало лише з приватним підприємцем Володимиром Марченко, який також зареєстрований в Чернігові.

Крім прописки їх пов’язують і контактні данні та люди.  Насамперед, спільною ланкою між товариством та приватним підприємцем є брат власника та керівника ТОВ «Малак Т» Геннадія Махнєя – Олексій Махнєй. Саме його номер телефону вказано в тендерних документах приватного підприємця Володимира Марченка.

Крім того, ще кілька років тому Олексій Махнєй був засновником чернігівської компанії ТОВ «АГМ-Снаб», а електронну пошту з назвою цієї компанії ( agm-snab@ukr.net ) використовує той таки Володимир Марченко конкуруючи з компанією брата Геннадія Махнєя.

Сьогодні власником та директором «АГМ-Снаб» зазначено Павло Середу, який водночас є менеджером з постачання компанії «Малак Т». Цій ж фірмі «АГМ-Снаб» дає частину техніки, як свідчать довідки «Малак Т» про наявність обладнання.

І фірма і приватний підприємець користуються послугами одного й того ж інженера з охорони праці Юрія Рекуна, про що свідчать їх довідки про працівників.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання