DOZORRO-NEWS

Прокурори Миколаївщини звітують про знайдені порушення у закупівлі природнього газу

12.07.2018 07:09

Прокуратура Миколаївської області проаналізувавши дані, оприлюднені в системі "ProZorro",  знайшла порушення в закупівлях Відділу освіти Врадіївської райдержадміністрації. Мова йде про придбання природного газу для закладів освіти Врадіївського району та безпідставно внесені зміни до договору на постачання газу закладам освіти, шляхом укладання 4 додаткових угод. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Миколаївської області, інформує Depo.Миколаїв.

Зокрема, допугодами було збільшено ціну за одиницю товару з 7600 грн до 10890 грн, та, відповідно, зменшена кількість товару з 400 тис. куб. м до 279,153 тис. куб. м.

На підставі цього пред'явлено позов про визнання недійсними укладених додаткових угод та стягнення коштів в сумі понад 600 тис. грн. Крім того, прокуратурою скеровано лист на адресу Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА щодо проведення службової перевірки стосовно осіб, які вчинили зазначені вищі дії на предмет наявності корупційних ризиків.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері