DOZORRO-NEWS

ProZorro запрошує на бізнес-сніданок

13.02.2018 17:07

Команда ДП «ПРОЗОРРО» запрошує представників бізнесу, який бере участь в публічних закупівля в системі ProZorro, долучитись до бізнес-сніданку "Основні помилки учасників: як не наступати на одній й ті самі граблі". 

Організатори наголошують - команда ProZorro завжди відкрита для спілкування та намагається зробити систему легкою та доступною для всіх користувачів. Враховуючи це постійний діалог з учасниками публічних тендерів дуже важливий для розвитку системи.

«Протягом бізнес-сніданку в учасників буде можливість почути корисні поради по підготовці тендерної документації. Крім того ви з перших рук дізнаєтесь про зміни, які плануються в системі найближчим часом», - розповідають експерти ДП «Прозорро».

Проведення бізнес-сніданку заплановано на 9:30 ранку 26 лютого. Місце зустрічі ПеремогаSpace за адресою бульвар Тараса Шевченка 62.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері