DOZORRO-NEWS

Селищна рада на Івано-Франківщині незаконно віддала підряд фірмі-новачку

29.07.2021 08:52

Верховинська селищна рада, що в Івано-Франківській області за результатами спрощеної закупівлі замовила створення туристичного маршруту на квадроциклах з центру села Красник до вершини гори Кринта. Вартість замовлення, що було зроблено у ПП «Верховинське ВБК», склало 335 тисяч гривень, інформує видання «Наші гроші. Львів»

Закупівля проводилася за спрощеною процедурою і в ній взяв участь лише один учасник, якого і визнали переможцем. Він має виконати усі роботи до кінця року. Кошторисом передбачена розробка і перевезення грунту, облаштування піщано-гравійного покриття, встановлення інформаційних знаків на металевих стояках та дерев’яної альтанки.

Однією із вимог селищної ради до учасників є наявність досвіду з будівництва, або реконструкції чи поточного ремонту доріг. Крім того, учасники мали б завантажити свіжі оригінали позитивних листів-відгуків. Втім директор підприємства-переможця «ВВБК» у своїй пропозиції вказав, що фірма новостворена і не має такого досвіду.

На думку експертки «Центру громадського моніторингу та досліджень», селищна рада повинна була відхилити пропозицію такого учасника. Щодо працівників, то у довідці переможець повідомив про обліковця та водія, інших залучатимуть за угодами.

За інформацією порталу УouСontrol, приватне підприємство «Верховинське ВБК» зареєстроване 15 березня 2021 року у селі Ільці Верховинського району. Керує новоствореною фірмою Богдан Вакалюк, який також є власником.  Підприємство має 29 видів діяльності, з яких основний – лісопильне та стругальне виробництво. Щодо додаткової діяльності фірми та її керівника жодної інформації в інших відкритих реєстрах та соціальних мережах немає.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання