DOZORRO-NEWS

Школярам Ужгородського району закупили масла за рекордно низькою ціною

15.02.2019 09:05

Провівши відкриті торги відділ освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації підписав з приватним підприємцем Євою Зінов’євою договір на закупівлю масла загальною вартістю 312 тис. грн. Про це повідомляє видання «Наші гроші. Львів» з посиланням нам ProZorro.

Gереможець торгів постачатиме масло у 24 школи Ужгородського району. Всього придбають 4,4 тонни вершкового масла жирністю 72,5% за ціною 71 грн/кг. Така вартість є значно нижчою за ринкову. До прикладу, на гуртовому ринку «Шувар» станом на 12 лютого ціна на таке масло коливається від 115 до 158 грн/кг. Середня ж ціна по регіону становить 136,5 грн/кг.

Окрім Зінов’євої участь у торгах взяло ще два підприємці, Олександр Шитіков та Микола Шостак з остаточними ціновими пропозиціями на 1 гривню та на 150 тис. грн дорожчими.

У своїх документах Єва Зінов’єва зазначає, що виробником масла є ТДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод». При цьому сам молокозавод, який також частенько бере участь в публічних закупівлях, ніколи не реалізовував власну продукцію за такими цінами.

Приватний підприємець Єва Зінов‘єва зареєстрована у місті Берегове, Закарпатської області і з початку 2018 отримала 19 держзамовлень на 5,25 млн грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері