DOZORRO-NEWS

Стартував прийом заявок на здобуття премії Zakupki.Кращi та Digital.Кращі

13.05.2019 12:52

Учасник системи публічних електронних закупівель ProZorro Zakupki.Prom.ua оголошує прийом заявок на здобуття щорічної премії Zakupki.Кращi та Digital.Кращі. Цьогоріч майданчик відзначить лідерів у чотирьох категоріях: “Експертний вибір”, “За результатами в системі”, “Громадський вибір: Закупівлі” та “Громадський вибір: Цифрові технології”.

Номінувати на премію свою компанію або найкращого партнера може кожен охочий. Потрібно лише заповнити форму за посиланням до 17 травня. Варто зауважити, аби ваш голос був врахований, у відповідному полі необхідно залишити коментар, за що саме, на вашу думку, варто нагородити того чи іншого претендента.

«Організації, які активно впроваджують цифрові технології і тим самим змінюють ринок, заслуговують на визнання. Це складний процес, але необхідна умова розвитку сучасної компанії. Новітні інструменти роблять бізнес більш гнучким, ефективним та заощаджують ресурси», - говорять організатори конкурсу.  

Переможців у категоріях “Експертний вибір” та “За результатами в системі”, як і минулого року, обиратиме спеціальне журі. До нього увійшли фахівці моніторингового порталу DOZORRO та представники торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері