DOZORRO-NEWS

Столична фірма та її працівник розіграли поставку моноблоків для Тернопільського медуніверситету

15.03.2019 04:09

Тернопільський державний медичний університет імені Івана Горбачевського провівши відкриті торги  підписав договір з ТОВ «Артлайн ІТ» на закупівлю комп’ютерної техніки. Вартість замовлення склала 1,3 млн грн, інформує видання «Наші гроші. Львів» з посиланням на ProZorro. Торги проводили за чотирма лотами, два з яких відмінили через відсутність достатньої кількості учасників.

В першому лоті на закупівлю моноблоків єдиним конкурентом фірми-переможця був підприємець Юрій Грабовський. Під час аукціону учасники не знижували своїх початкових пропозицій, однак ціна компанії була на 55 тис. грн дешевшою. Журналісти звернули увагу, що згідно з довідкою 1ДФ, яку фірма «Артлайн ІТ» подала на інші торги, у першому кварталі 2018 року Юрій Грабовський працював у цій компанії.

На поточний тендер обоє конкурентів завантажили ідентичні декларації про відповідність товарів з однаковим дефектом друку чи сканування. Свої тендерні документи учасники завантажили в один день, компанія «Артлайн ІТ» подала їх на 12 хвилин швидше. Це вже третя зустріч учасників та відкритих торгах.

Юрій Грабовський зареєстрований як підприємець у червні 2018 року в Києві. Протягом цього часу він взяв участь у п’ятьох закупівлях, однак не отримав жодного замовлення.

Компанія «Артлайн ІТ» зареєстрована 2015 року в Києві. Її засновниками є Антон Журавський, Ірина Чиповецька та Андрій Мороко, який водночас очолює цю фірму. Їм разом також належить фірма зі схожою назвою «Артлайн Інтеграція». Протягом 2018-2019 року «Артлайн ІТ» отримала замовлень на 3,08 млн грн.

В другому лоті цього тендеру на закупівлю ноутбуків фірма «Артлайн ІТ» змагалася з ТОВ «Комел», ТОВ «Лідер Че» та ТОВ «Комерційно-виробниче підприємство «Неотек».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері