DOZORRO-NEWS

Столична фірма та її працівник розіграли поставку моноблоків для Тернопільського медуніверситету

15.03.2019 04:09

Тернопільський державний медичний університет імені Івана Горбачевського провівши відкриті торги  підписав договір з ТОВ «Артлайн ІТ» на закупівлю комп’ютерної техніки. Вартість замовлення склала 1,3 млн грн, інформує видання «Наші гроші. Львів» з посиланням на ProZorro. Торги проводили за чотирма лотами, два з яких відмінили через відсутність достатньої кількості учасників.

В першому лоті на закупівлю моноблоків єдиним конкурентом фірми-переможця був підприємець Юрій Грабовський. Під час аукціону учасники не знижували своїх початкових пропозицій, однак ціна компанії була на 55 тис. грн дешевшою. Журналісти звернули увагу, що згідно з довідкою 1ДФ, яку фірма «Артлайн ІТ» подала на інші торги, у першому кварталі 2018 року Юрій Грабовський працював у цій компанії.

На поточний тендер обоє конкурентів завантажили ідентичні декларації про відповідність товарів з однаковим дефектом друку чи сканування. Свої тендерні документи учасники завантажили в один день, компанія «Артлайн ІТ» подала їх на 12 хвилин швидше. Це вже третя зустріч учасників та відкритих торгах.

Юрій Грабовський зареєстрований як підприємець у червні 2018 року в Києві. Протягом цього часу він взяв участь у п’ятьох закупівлях, однак не отримав жодного замовлення.

Компанія «Артлайн ІТ» зареєстрована 2015 року в Києві. Її засновниками є Антон Журавський, Ірина Чиповецька та Андрій Мороко, який водночас очолює цю фірму. Їм разом також належить фірма зі схожою назвою «Артлайн Інтеграція». Протягом 2018-2019 року «Артлайн ІТ» отримала замовлень на 3,08 млн грн.

В другому лоті цього тендеру на закупівлю ноутбуків фірма «Артлайн ІТ» змагалася з ТОВ «Комел», ТОВ «Лідер Че» та ТОВ «Комерційно-виробниче підприємство «Неотек».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors