DOZORRO-NEWS

Столичні комунальні айтішники замовили систему дистанційного навчання

12.08.2019 07:16

Провівши відкриті торги КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» КМДА замовило ТОВ «Фолгат ФТК» розвиток і впровадження Системи дистанційного навчання. Вартість підписаної угоди склала 14,83 млн грн, повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на ProZorro.

Згідно техзавдання цьогоріч розроблять технічне завдання на розвиток Системи дистанційного навчання як частини Системи управління навчанням, замовленої в 2017 року в ТОВ «Бейсік Груп» за 19,27 млн грн., поставлять програмне забезпечення, проведуть дослідну експлуатацію і розроблять документацію. Виконавець забезпечить річну гарантійну підтримку софту.

Система забезпечить максимальну індивідуалізацію навчального процесу залежно від рівня підготовки користувачів, доступ до сховищ навчальних матеріалів у зручний час, незалежну оцінку рівня підготовки користувачів за допомогою автоматичних тестів.

Єдиним конкурентом переможця торгів було ТОВ «Софтліст» Дмитра Прокопенка, Максима Роліка і Дмитра Козяревича, власників ТОВ «Ідеалсофт».

«Фолгат ФТК» належить Олександру Гриню та Ігорю Підрезі. Раніше співзасновником був Дмитро Крилов, який також володів однойменним ТОВ «Фолгат» разом із нинішніми його власниками киянином Юрієм Землянухіним і компанією «Folgat AG» (Німеччина).

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors