DOZORRO-NEWS

Судова адміністрація Полтавщини визначилась з виконавцем технагляду за протиаварійними роботами у Кадетському корпусі

19.11.2020 11:22

Теруправління Державної судової адміністрації України в Полтавській області уклало договір на технагляд за протиаварійними роботами у Кадетському корпусі. Роботи оцінили у 575 тисяч гривень. Виконуватиме їх місцеве ТОВ «ІТН Центр». Про це повідомляє «Полтавщина»  з посиланням на ProZorro.

Компанія контролюватиме хід, якість, вартість та обсяги виконання протиаварійних робіт при підготовці до реставрації Петровського Полтавського кадетського корпусу — пам’ятки архітектури національного значення на вул. Соборності, 42. ТОВ «ІТН Центр» стало єдиним, хто подав документи на тендер, який проводили за спрощеною процедурою.

Компанія була створена у березні цього року і зареєстрована у Полтаві. На сьогодні в «ІТН Центр» троє власниць: Юлія Терещенко, Тетяна Тарасенко та Наталія Яковченко. Остання також виконує функції керівника. За даними НАКЗ, до березня 2020-го вона була начальницею управління капбудівництва при Департаменті будівництва, МіА та ЖКГ Полтавської ОДА.

За умовами договору, до кінця цього року «ІТН Центр» витратить на роботи лише 1 день одного працівника, який перевірить якість та правильність встановлення огорожі та облаштування освітлення майданчика у Кадетському корпусі. За це йому заплатять 1250 гривень. А вже з 2021 року інженерна організація контролюватиме процес демонтажу решток старої покрівлі й облаштування нової — із частковою заміною стін та карнизу тощо. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors