DOZORRO-NEWS

Тендер на послуги харчування однієї з ужгородських шкіл розіграли ФОПи з ідентичними дефектами на поданих документах

14.01.2021 09:39

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 має намір підписати договір із підприємицею Наталією Павленко, яка надаватиме послуги із харчування учнів. Про це інформує видання «Наші гроші. Львів»

За інформацією журналістів участь в закупівлі взяло дві підприємиці із Ужгорода та дві – із Дрогобича Львівської області. При цьому тендерна документація ужгородських ФОПів має ідентичні дефекти друку. 

Зареєстровані в Ужгороді Наталія Павленко і Катерина Лайош змагались за підряди від цієї школи і в попередні роки. Втім у 2018-2019 роках вони тричі приходили на торги лише удвох, а тому навіть не знижували цінові пропозиції. Постійно перемагала, як і цього разу, Наталія Павленко. 

У разі підписання договору Наталія Павленко за 397 тисяч гривень готуватиме їжу для учнів 1-11 класів пільгових категорій, які потребують соціальної підтримки. У ціну входить певна кількість сніданків, обідів і підвечірків. 

Наталія Павленко зареєструвалась підприємицею понад 20 років тому. За даними Clarity, з 2017 року вона отримала від Ужгородської ЗОШ №12 замовлень на 1,7 мільйона гривень.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors