DOZORRO-NEWS

Трохи менше 4 мільйонів за ремонт амбулаторії на Донеччині розіграли пов’язані фірми

10.11.2017 14:26

КЗ «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за результатами відкритих торгів замовив у ТОВ «Вуглепромсоюз» роботи з капітального ремонту амбулаторії №1 за 3,83 млн грн. Про це повідомляється в системі «ProZorro», інформує видання «Наші гроші».

Підписаний договір передбачає заміну і утеплення покрівлі, ремонт внутрішніх приміщень будівлі, роботи з благоустрою. Відповідно до графіку виконання робіт завершити ремонт підрядник має у грудні цього року, однак сам договір діятиме до кінця 2018 року.

Журналісти повідомляють – у тендері взяли участь  дві фірми з реєстрацією у Покровську – ПП «Модуль Інвест Груп» та ТОВ «Вуглепромсоюз». При цьому, при детальному аналізі тендерних пропозицій журналісти зауважили, що довідки які подавали учасники схожі візуально та ідентичні по наповненню. Наприклад, текст у довідці про незалучення субпідрядників обох фірм містить шрифт різних розмірів в одних і тих самих частинах речення. Також повторюються одруківки у довідках, зокрема, у листах підтвердженнях. З усюди однаково прописаних цифр можна припустити, що усі довідки заповнювала одна людина.

ТОВ «Вуглепромсоюз» ділять Олександр Кошман (80%), Євгеній Ребров (10%) та його син Сергій Ребров (10%). З початку року підприємство отримало три підряди загальною вартістю 5,71 млн грн.

«Вуглепромсоюз» зареєстроване у квартирі Олександра Кошмана – чоловіка начальниці дільниці ДП «ВК “Краснолиманська”» Тетяни Кошман. Вона, до речі,  не декларувала підконтрольне Кошману підприємство.

Керівником є Світлана Камчатна. Її мобільний номер, 0509863790, використовувала також Ольга Разумова (Камчатна) – дружина Михайла Разумова, який з серпня цього року є керівником другої фірми учасника тендеру – ПП «Модуль інвест груп». Крім того, Разумов – інспектор сектору превенції Покровського відділу ГУНП в Донецькій області. Людина з таким ПІБ також числиться серед працівників «Вуглепромсоюзу».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері