DOZORRO-NEWS

У Львові визначились з підрядником для облаштування дитячого майданчика у сквері святого Юра

16.04.2018 12:24

Галицька районна адміністрація Львівської міської ради оголосила про намір укласти з ФОП Новосад Ігор Володимирович договір на капітальний ремонт скверу Святого Юра, з облаштування там дитячого майданчика. За результатами допорогової закупівлі вартість майбутніх робіт склала 904 тисячі гривень, інформує Zaxid.net з посиланням на сторінку закупівлі в системі ProZorro.

Крім підприємця Ігоря Новосада інших пропозицій на торги не надходило.

Відповідно до технічної документації, підрядник має облаштувати на території майданчика лазанку, змонтують будинок на дереві, слухову трубу, батут, чотири балансири, дві гойдалки для старших дітей та дві – для молодшик, гірку та інші ігрові елементи. Довкола майданчика розташують лави трьох різних типів, обладнають велопарковку. Крім того передбачено ряд заходів по озелененню території. Усі роботи мають бути завершені до кінця поточного року.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері