DOZORRO-NEWS

У Полтаві за пів мільйона гривень облаштують нову зупинку

28.09.2020 11:50

За результатами спрощеної допорогової закупівлі управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому уклало договір на улаштування посадкового майданчика на зупинці громадського транспорту «майдан Незалежності», що на вул. Соборності, 41. Відповідно до підписаного контракту роботи коштуватимуть 523,08 тисяч гривень і виконуватиме їх київське ТОВ «БК «Віват Груп», інформує «Полтавщина».

Видання зауважує, рішення про облаштування зупинки у новому місці Полтавський міськвиконком затвердив ще рік тому. На початку серпня УЖКГ оголосило відповідний тендер на який з’явилася тільки одна компанія, яка припустилась помилок у документах, тому він був скасований.

За два тижні управління оголосило про проведення нового конкурсу до якого знову долучилась одна компанія — та сама «БК «Віват Груп». 

За умовами контракту, фірма повинна створити нову зупинку біля управління СБУ до кінця цього року. Окрім самого армованого посадкового майданчика, підрядник облаштує пішохідне огородження з поручнями, змонтує новий автопавільйон без монітора та встановить дорожні знаки. Після закінчення робіт він має надати 5-річну гарантію. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors