DOZORRO-NEWS

У відповідь на недотримання умов контракту "Київтеплоенерго" обіцяє публікувати списки неблагонадійних підрядників

15.03.2019 03:50

КП «Київтеплоенерго» у публічній комунікації називатиме підрядників, що порушують умови договору та не відповідають заявленим на платформі публічних закупівель «ProZorro» ресурсним характеристикам. Такою є позиція підприємства опублікована на власному офіційному порталі.

Причиною для таких дій комунальники називають недобросовісні дії підприємств, що перемогли на «ProZorro», однак свідомо зірвали терміни виконання за угодою зобов’язань та заблокували будь-який контакт.

Першим серед «засвічених» підприємств стало ПП «УКРЗІЗ», що взяло участь у тендері на постачання чергової партії спецодягу для КП «Київтеплоенерго». Фірма погодилась за 8 тижнів виконати замовлення скинувши ціну з 9 мільйонів гривень до 6,5. Однак уже в процесі співпраці ПП «УКРЗІЗ» надіслало зразки тканин, що не відповідали вимогам закупівлі та порушило домовленості щодо передоплати. У відповідь на зауваження з боку «Київтеплоенерго» підрядник ПП «УКРЗІЗ» припинив відповідати на листи і дзвінки замовника. На зв’язок представник підрядної організації вийшов лише 11 січня 2019 року та повідомив, що дія договору закінчилася і продовжувати його «УКРЗІЗ» не буде.

У зв’язку із вищезазначеною ситуацією КП «Київтеплоенерго» змушене було звернутися у поліцію з заявою про кримінальне правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 192 Кримінального кодексу України.

«Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» посідає ключове місце у питанні стабільного теплопостачання міста, забезпечуючи м. Київ послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Під час своєї діяльності підприємство укладає договори з підрядними організаціями на закупівлю робіт та послуг. Подібні методи роботи з боку підрядників створюють серйозні додаткові труднощі, які підприємство щоразу змушене долати.

Колектив КП «Київтеплоенерго» закликає підприємства, що беруть участь у конкурсних процедурах, до прозорої та відповідальної співпраці і продовжуватиме називати підрядників, які цих принципів не дотримуватимуться», - йдеться в заяві КП «Київтеплоенерго».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері