DOZORRO-NEWS

У Житомирі готові викласти більше 53 мільйонів на поточний ремонт місцевих вулиць

28.01.2020 09:02

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради відкриті торги для закупівлі послуг поточного ремонту вулиць Житомира. Очікувана вартість замовлення складає 53,39 тисяч гривень, повідомляє «Житомир.Інфо» з посиланням на ProZorro.

Відповідно до умов тендерної документації ремонтні роботи планують проводити на ділянках вулиць: Грушевського, Чуднівська, Селецька, Хлібна, Гоголівська, Князів Острозьких, Довженка, Клосовського, Офіцерська, Мала Бердичівська, Маликова, Труда. Переможець торгів має відремонтувати бордюри, замінити каналізаційні люки та дощоприймачі, влаштувати одношарове асфальтобетонне покриття доріжок та тротуарів, зробити ямковий ремонт асфальтобетонного покриття доріг та інше. 

Тендерні пропозиції комунальники прийматимуть до 23 лютого 2020 року, а от проведення аукціону заплановане на 30 березня.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors