DOZORRO-NEWS

Укртрансгаз оголосив три тендери на постачання газу загальним об’ємом 90 мільйонів кубометрів

17.08.2018 14:26

З метою оцінювання ринку малоцінових пропозицій «Укртрансгаз» оголосив три тендери на постачання природного газу обсягами 20, 20 і 50 млн куб. м із загальною очікуваною вартістю 819 млн грн. Про це повідомляє офіційний сайт компанії з посиланням на систему ProZorro.

Проектами договорів передбачено, що постачальник буде зобов`язаний передати оператору ГТС протягом жовтня–квітня природний газ обсягом 2-3 або 7-8 млн куб. м на місяць.

«Оператор ГТС України використовує природний газ в своїх виробничо-технологічних процесах, в першу чергу, для забезпечення транзиту газу до країн ЄС і транспортування блакитного палива українським споживачам, а також для послуги балансування. Керуючись економічною логікою, закупівельною стратегією компанії та чинним законодавством, уже третій рік поспіль Укртрансгаз здійснює закупівлі природного газу для виробничих потреб виключно на конкурентних та прозорих умовах за допомогою електронної системи публічних закупівель Prozorro», - йдеться в оголошенні.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері