DOZORRO-NEWS

«Укрзалізниця» оголосила закупівлю електроенергії очікуваною вартістю майже 5,7 мільярдів гривень

25.06.2019 06:02

Філія “Центр забезпечення виробництва” АТ “Укрзалізниця” оголосила проведення відкритих торгів для придбання електричної енергії очікуваною вартістю 5,68 мільярдів гривень. Планують придбати  2 750 млн. кВт/год електроенергії, витративши при цьому не більше 2,07 грн. за кВт/год, повідомляє видання «Zалізниця без корупції".

Тендерна документація передбачає післяоплату за поставлену електроенергію в 30 днів. Сам же  акціон призначено на 19 серпня цього року.

Видання нагадує, на початку року ця ж філія оголошувала подібні закупівлі на 2,7 млрд. грн., але потім поставила їх на паузу.

Перші тендери отримали купу запитань з боку потенційних учасників щодо низької якості тендерної документації. Серед необхідних документів у тендерній документації потребувалося надати гарантійний термін товару та вказувалося таке поняття як вантажоодержувач. Також незрозумілою була умова оплати за поставлену електроенергію.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері