DOZORRO-NEWS

Укрзалізниця планує витратити на прибирання 19 потягів майже 33 мільйони гривень

14.03.2019 08:17

Провівши відкриті торги  Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Українська залізниця» планує підписати договір на прибирання 19 швидкісних поїздів з ТОВ «Інвайт». Вартість замовлення складає 32,8 мільйони гривень, повідомляє «Zалізниця без корупції».

Згідно тендерної документації прибирання має проводитись в 10 швидкісних поїздах «Хюндай», двох електропоїздах ЕКр1, двох поїздах «Skoda» та 5 поїздах локомотивної тяги. Середня вартість одного прибирання поїзда, а їх буде в середньому по два на день, складає близько 48 тисяч гривень. Тривалість послуг – 11 місяців. Минулого року ці ж послуги залізниця оцінювала в 17 млн. грн.

Переможцем тендеру стало ТОВ «Інвайт», яке цього року виграє всі клінінгові контракти філії «УЗШК». Раніше ця ж фірма отримала замовлення на прибирання рейкових автобусів авіаекспресу Київ-Бориспіль за 3,7 млн. грн. Та контракт на прибирання будівель і території депо Дарниця, де розміщуються цехи обслуговування швидкісних поїздів, на 3,8 млн. грн.

ТОВ «Інвайт» зареєстроване в промисловій зоні Києва, по вул. Кіровоградській, 38/59, в офісі №17.

Фірма, зі статутним капіталом 30 тис. грн. належить киянам Віталію Байлову, Олексію Харько, Софії та Сергію Морозовим.

Раніше «Новое время» повідомляло, що засновники ТОВ «Інвайт» пов’язані з кіпрським офшором «Кеслер Венчерс», який належить олігарху Сергію Льовочкіну.

За даними видання «Наші гроші» подружжя Морозових також є партнерами Владислава Тинного по фірмі ТОВ «Ай Ві Ті Інвестментс».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері