DOZORRO-NEWS

Укрзалізниця планує закупити 1,2 тони кави для потреб власного керівництва

10.09.2019 06:01

Філія “Центр сервісного забезпечення” УЗ опублікування повідомлення про намір підписати договір на закупівлю 1,2 т. кави в зернах для потреб адміністрації ПАТ “Українська залізниця”. В процесі торгів тендерним комітетом було виключено 11 дешевших пропозицій учасників та визнано переможцем ФОП Ільєнков В’ячеслава Валерійовича. Останній запропонував залізничникам поставити товар з ціною 561,48 тисяч  гривень, або ж 468 гривень за кілограм, повідомляє «Zалізниця без корупції».

Підставою для відхилення майже усіх пропозицій стала відсутність нотаріально засвідчених сертифікатів відповідності, підтвердження регламентів та інших документів. 

Переможець торгів планує постачати каву April Nero Арабіка виробництва ФОП Козонов Т.В. (торгова марка FOUNDATION COFFEE ROASTERS).

При цьому в інтернет-магазині виробника ця кава коштує значно дешевше. Так, фасована в упаковки по 250г зернова кава April Nero Арабіка коштує по 156 грн./упаковку. Але кожна третя упаковка є безкоштовною. Таким чином 1200 кг цієї кави у виробника можна придбати за менш як 500 тис. грн.

Видання зауважує, раніше переможець тендеру ФОП Ільєнков В’ячеслав займався  постачанням дерев’яних дошок для Одеської залізниці. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors