DOZORRO-NEWS

Укрзалізниця планує закупитись шампанським

09.09.2019 07:01

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» оголосилавідкриті торги на закупівлю напівсолодкого шампанського в кількості 348 пляшок. Згідно з тендерною документацією алкогольний напій має відповідати ДСТУ 4807:2007 “Вина ігристі”. При цьому очікувана вартість замовлення складає 44,89 тисяч гривень, повідомляє «Zалізниця без корупції».

Алкогольний напій має бути прозорим без осаду і сторонніх домішок. Колір: світло-солом’яний від зеленкуватого до золотистого. Букет: розвинутий, тонкий, притаманний шампанському. Доля етилового спирту від 10,5 до 12,5%. Вміст цукру:6,0-6,5%. Місткість: скляна пляшка 0,75 л.

Постачання має відбутись у четвертому кварталі 2019-го року за адресою: місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 108. У даній будівлі знаходиться адміністрація “Придніпровської залізниці”.

Журналісти уточнюють, що саме будуть святкувати в управлінні “Придніпровської залізниці” достеменно не відомо.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors