DOZORRO-NEWS

Укрзалізниця планує закупитись шампанським

09.09.2019 07:01

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» оголосилавідкриті торги на закупівлю напівсолодкого шампанського в кількості 348 пляшок. Згідно з тендерною документацією алкогольний напій має відповідати ДСТУ 4807:2007 “Вина ігристі”. При цьому очікувана вартість замовлення складає 44,89 тисяч гривень, повідомляє «Zалізниця без корупції».

Алкогольний напій має бути прозорим без осаду і сторонніх домішок. Колір: світло-солом’яний від зеленкуватого до золотистого. Букет: розвинутий, тонкий, притаманний шампанському. Доля етилового спирту від 10,5 до 12,5%. Вміст цукру:6,0-6,5%. Місткість: скляна пляшка 0,75 л.

Постачання має відбутись у четвертому кварталі 2019-го року за адресою: місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 108. У даній будівлі знаходиться адміністрація “Придніпровської залізниці”.

Журналісти уточнюють, що саме будуть святкувати в управлінні “Придніпровської залізниці” достеменно не відомо.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері