DOZORRO-NEWS

Укрзалізниця з переплатою закупила російських локомотивних швидкостемірів

12.08.2019 07:19

За результатами проведеного тендеру Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Українська залізниця» підписала договір на постачання запасних частин до швидкостемірів, загальною вартістю 5,91 млн. грн. Згідно тендерної документації закупівля стосувалася 148 позицій запасних частин до локомотивних швидкостемірів радянського зразка – ЗСЛ-2М, повідомляє «Zалізниця без корупції».

Єдиними учасниками цієї закупівлі стали ТОВ «НТП «Трансінвест» та ТОВ «Глорія-Трейд», які подали пропозиції з різницею в 4 грн.

«НТП «Трансінвест» та «Глорія-Трейд» пропонують продукцію одного виробника – ВАТ «Электромеханика» з міста Пенза, РФ.

При цьому вартість продукції до 5 разів перевищує пропозиції на російському ринку.

Переможцем закупівлі стало ТОВ «НТП «Трансінвест», зареєстроване всередині 2014 року

 на мешканця окупованого Криму Максима Ковальчука. Фірма є одним з головних посередників в постачанні залізничної техніки з Росії для Укрзалізниці.

Видання зауважує, «НТП «Трансінвест» має цілий перелік відкритих кримінальних справ. Зокрема справу в ГПУ, НАБУ і в Донецькій поліції. Але компанія успішно «працює» із залізницею, особливо не зважаючи на всі відкриті провадження.

ТОВ «Глорія-Трейд» – головний формальний конкурент в тендерах на постачання запчасти з РФ. Окрім «Трансінвесту», ця ж фірма є постійним формальним конкурентом ТОВ «Техноекторейдінг», яка поставляє Укрзалізниці щороку на сотні мільйонів російські повітророзподільники для вантажних вагонів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері