DOZORRO-NEWS

Укрзалізниця закупила для станції Козятин "сторожових дронів"

08.11.2018 15:04

Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" провела відкриті торги на закупівлю трьох квадракоптерів загальною очікуваною вартістю 199,9 тис. грн. Згідно з тендерною документацією, повідомляє «Zалізниця без корупції» предметом закупівлі мають стати квадрокоптери DJI Phantom 4 Pro V2.0 або еквівалент.

Літальний апарат має бути забезпеченим системою інфрачервоних датчиків, власною пам’яттю в об’ємі 64 Гб та батареєю, яка забезпечить півгодинну роботу. Всі три безпілотники мають бути доставлені за адресою Козятинського відділення воєнізованої охорони Південно-Західної залізниці. Наразі за контракт змагаються одразу 5 постачальників.

В  інтернет-магазинах аналогічний літальний апарат можна знайти за 38,5 тисяч гривень грн, що значно нижче від економічно найвигіднішої пропозиції запропонованої учасниками торгів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері