DOZORRO-NEWS

Управління капбудівництва Житомирської міськради замовила одному зі своїх улюбленців благоустрій скверу біля пам’ятника Жертвам Голодоморів

29.07.2021 10:18

Управління капітального будівництва Житомирської міськради уклало угоду з ТОВ «АртХаус» на реконструкцію території та благоустрій скверу біля пам’ятника Жертвам Голодоморів, що розташований на майдані Путятинському. Вартість укладеної угоди - 4,6 мільйона гривень, повідомляє «Житомир.Інфо».  

Згідно техзавдання, переможець тендеру має провести до 1 грудня 2021 року земляні роботи, роботи з зовнішнього водопостачання, монтажні роботи, а також улаштувати бетонні плитки тротуарів із заповненням швів. Окрім того у сквері планують облаштувати дитячий майданчик з ігровим комплексом «Панда Міні», пісочницею, столиком «Мухомор», качалкою «Мотоцикл», урнами та лавками. Також збираються посадити нові дерева. 

Участь у тендері взяло три фірми: ТОВ «АртХаус», ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит» та ТОВ «УК «Комфорт-Буд». Пропозиція переможця торгів виявилась економічно найвигіднішою.

ТОВ «АртХаус» зареєстроване в 2006 році у Житомирі, основний вид діяльності – організація будівництва будівель. Власником фірми є Бобло Петро Іванович. Брати участь у тендерах фірма почала з 2009 року.

Журналісти зауважують, що ТОВ «АртХаус» входить в ТОП-7 «улюбленців» управління капітального будівництва Житомирської міської ради. Зокрема у першій половині 2021 року з ТОВ «АртХаус» управління уклало 4 угоди на 32 мільйона гривень. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання