DOZORRO-NEWS

Управління Нацполу Львівщини за 3,4 мільйона замовило спецавтівку на базі Fiat Ducato MultiJet

21.07.2021 10:30

Головне управління Національної поліції у Львівській області замовило автомобіль для організації мобільного командно-штабного центру за 3,4 мільйона гривень у ТОВ «Інженіринг-Аналітика». Транспорт отримають в рамках проєкту «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові», що фінансується Європейським Союзом, інформує видання «Наші гроші. Львів»

У замовленні мова йде про автомобіль FiatDucato MultiJet, обладнаний декількома спеціальними системами. Наприклад, він матиме систему відеоспостереження, до якої входять дві камери з розпізнаванням державних номерних знаків та функцією розпізнавання облич, одна оглядова поворотна та чотири купольні камери. У автомобілі буде також система трансляції відеосигналу та можливість доступу до системи відеоспостереження у Львівській області.

Кузов автомобіля буде поділений на три відсіки – технічний, робочий та водійський. У першому передбачено розміщення підсистем, а в робочому відділі буде простір для двох постійних робочих місць. Тут буде також вогнегасник, медична аптечка, шафа та сейф для зберігання документів.

Поліцейські отримають спецтранспорт до кінця жовтня цього року.

Компанія «Інженіринг-аналітика» зареєстрована в Києві, спеціалізується на електромонтажних роботах. Її власниками є Валерій Клебан, Олег Сохан та Володимир Перепелиця.

Протягом 2020-2021 років фірма отримала державних замовлень на 179 мільйонів гривень. 

Єдиним конкурентом на поточних торгах для ТОВ «Інженіринг-Аналітика» було ТОВ «Виробничо-торгова компанія «Сплайн». Під час аукціону учасники не змагалися між собою, однак ціна переможця була на 5 тисяч гривень дешевшою.

Проєкт «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові» виграв грант в рамках програми «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» ще у 2018 році. Однак основні роботи в межах проєкту розпочали лише навесні цього року. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання