DOZORRO-NEWS

Управління охорони Львівщини поповнило автопарк новенькою Toyota Camry

13.09.2021 10:37

Управління поліції охорони у Львівській області замовило автомобіль Toyota Camry у ТОВ «Віді Автострада» за 930 тисяч гривень. Автомобіль комплектації Prestige управлінню мають доставити до кінця цього року. За даними видання «Наші гроші. Львів» це друга комплектація за ціною після найдорожчої Camry Premium. Порівняно з дешевшою Toyota Camry Prestige має декоративні хромовані вставки переднього бампера, глянцеві вставки центральної стійки. У внутрішньому оздобленні – фонову ілюмінацію внутрішніх дверних ручок та простору для ніг водія і переднього пасажира.

У характеристиках «комфорт» автомобіль, який замовила поліція охорони, має систему безключового запуску двигуна, систему допомоги під час паркування із камерою заднього виду з динамічними графічними підказками. Також кольоровий мультиінформаційний дисплей на панелі приладів, мультимедійну систему з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм діагоналлю 9.0 дюймів.

За даними аналітичної системи Youcontrol, поліція охорони у Львівській області у власності має 117 транспортних засобів, 11 з них – 2020 року випуску.

Поліція охорони – підрозділ Національної поліції, який надає громадянам, приватним та державним підприємствам послуги озброєної охорони об’єктів, фізичних осіб, GPS-моніторингу, пожежної безпеки, супроводу цінностей, пультової охорони.

Підприємство «Віді Автострада» зареєстрована поблизу Києва в селі Софіївська Борщагівка з лютого 2008 року. Основний вид діяльності – торгівля автомобілями, компанія є офіційним дилером Toyota в Україні. Власник підприємства – Віталій Джуринський.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання