DOZORRO-NEWS

В АМКУ планують обговорити вдосконалення порядку визначення предмета закупівлі лікарських засобів

16.07.2018 07:26

У середу, 18 липня, під керівництвом державного уповноваженого Комітету Світлани Панаіотіді буде проведено робочу зустріч щодо стану виконання рекомендацій Антимонопольного комітету України від 30 березня 2018 року № 4-рк, інформує офіційний сайт АМКУ.

Мова йде про вжиття дієвих заходів задля вдосконалення порядку визначення предмета закупівлі лікарських засобів, зокрема, але не виключно, шляхом розробки спільних методичних рекомендацій/методологічних роз’яснень та/або внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі. Зокрема на зустрічі буде обговорено проект спільного Наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження Методичних рекомендацій для замовників, що здійснюють закупівлі лікарських засобів»

Організатори заходу нголошують, метою зібрання стане формування конкурентного середовища на ринках лікарських засобів під час проведення публічних закупівель з метою уникнення обставин, за яких у замовників є можливість встановлювати дискримінаційні умови в тендерній документації при закупівлі лікарських засобів.

Серед запрошених спікерів представники Міністерства охорони здоров’я України, департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також представники громадських організацій, Центру протидії корупції, Асоціації, експерти та представники ЗМІ.

Місце проведення зустрічі: вул. Митрополита Василя Липківського, 45, 4 поверх, зала засідань.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері