DOZORRO-NEWS

В Балаклії вчергове відремонтують "капітально відремонтований" будинок

17.05.2019 03:59

Управління житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міської ради прозвітувало про підисання угоди з ТОВ «Харбуд-Компані» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 290 тис. грн. Мова йде про капітальний ремонт міжпанельних стиків житлового будинку комунальної власності територіальної громади м. Балаклія по вул. Арсенальна, 30, інформує «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на ProZorro.

Видання нагадує, навесні 2017 року на арсеналі у Балаклії відбулася серія вибухів. В результаті вибухів постраждав й будинок по вул. Арсенальна, 30. Вже у травні 2017 року була укладена угода з «Стальконструкція ЛТД» щодо проведення аварійно-відновлювальних робіт у цьому будинку вартістю 1,5 млн. грн. В подальшому на ремонт ще докинули грошей: у вересні понад 100 тис. грн., а у грудні  на 809 тис. грн. Тож тепер цей будинок будуть капітально ремонтувати в черговий раз. За інформацією «ХАЦ» загалом під час відновлювальних робіт в Балаклеї було вкрадено близько 50 відсотків коштів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері