DOZORRO-NEWS

В Чернігові замовили будівництво заглиблених контейнерних майданчиків

12.04.2019 06:14

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради оголосило тендери на будівництво 8 заглиблених контейнерних майданчиків. Як розповіли «Svoboda.fm» в управлінні ЖКГ, за більшістю адрес майданчиків раніше не було, адже будинки були обладнані сміттєпроводами.

Згідно техдокументації будова майданчиків буде наступна: основа суцільна пластикова, половина з якої знаходитися під землею. Наземна частина має оздоблення у вигляді пластикових лемелів. Кришка контейнера складається з двох частин: кришка з отвором барабанного типу та пластиковй накопичувач, що з’єднані між собою. Також під кришкою встановлений сенсор вимірювання об’єму сміття, що має GSM зв'язок та передає данні про накопичення та температуру оператору.Спустошення відбувається за допомогою сміттєвоза з краном-маніпулятором та за рахунок педального механізму, що розташований на дні накопичувача контейнера. Об'єм одного накопичувача - 3 тис. літрів.

Відповідно до умов закупівель майданчики мають побудувати до 1 листопада.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері