DOZORRO-NEWS

В ProZorro провели ребрендинг та оновила комунікаційну стратегію

29.07.2020 08:07

Напередодні свого чотириріччя електронна система публічних закупівель ProZorro оновила комунікаційну стратегію та представила оновлені логотип та айдентику бренду. 

Завдяки ребрендингу айдентика ProZorro відходить від жорстких ліній та темних кольорів, стає легкою і світлою. Центральним елементом стає блакитне коло, повідомляє прес-служба ДП «ПРОЗОРРО».

“Смисловим центром нової айдентики Prozorro стає коло. Назва Prozorro офіційно втрачає велику літеру “Z” та супергеройське смислове навантаження, від якого система відійшла вже деякий час тому. Відтепер бренд Prozorro гучно артикулює сутність, якої набув за останні роки: система публічних закупівель об'єднує державу та бізнес”, — розказала комунікаційна директорка ДП «ПРОЗОРРО» Олена Шкарпова.  

Комунікаційна стратегія була розроблена відповідно до стратегічних цілей компанії ProZorro агентством plusone після конкурсу серед найпотужніших рекламних та комунікаційних агентств України. В рамках нової стратегії ProZorro, зокрема, планує стати головною платформою для спілкування та обміну досвідом державних закупівельників та постачальників. 

Першим кроком на цьому шляху стане онлайн-конференція Prozorro “Ефективні закупівлі”, яка відбудеться 5 серпня. Також разом з ребрендингом Prozorro запускає відео-проект “Заряджено на перемогу”, в якому генеральний директор Василь Задворний в деталях розповідатиме про роботу електронної системи закупівель та даватиме корисні поради державним структурам та бізнесу.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors