DOZORRO-NEWS

Військова частина з Полтавщини замовила страхування літаків екс-командиру ВПО

10.09.2019 05:58

Військова частина А1356, що базується у Миргороді Полтавської області, прозвітувала про підписання угоди з ПАТ «Українська Військово-Страхова Компанія» щодо надання послуг страхування повітряних суден на загальну суму 600 тис грн. Про це пише видання «Трибуна» з посиланням на ProZorro.

Всього в/ч А1356 (831-ша бригада тактичної авіації) уклала три угоди, кожна вартістю 199,95 тисяч гривень. Замовник не оприлюднив самі документи, тільки вказав, що кожного разу закуповувалися страхові послуги для чотирьох повітряних суден. Таким чином, були застраховані 12 літаків за майже 50 тис грн./шт кожен

Журналісти зауважують, керівником та співвласником ПАТ «Українська Військово-Страхова Компанія» є Володимир Ткачов, який в 2000-2002 роках командував військами Протиповітряної оборони Збройних сил України, займав посаду заступника міністра оборони, а ще раніше очолював Адміністрацію Міноборони. Нинішній командувач Повітряних сил ЗСУ Сергій Дроздов певний час служив безпосередньо під началом Володимира Ткачова.

Протягом останніх трьох років в/ч А1356 уклала з «УВСК» вісім договорів на 1,60 млн грн. Всі на допорогову суму без проведення тендерів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors