DOZORRO-NEWS

Юридичне представництво України в Арбітражному інституті Торгової палати коштуватиме Мінюсту понад 54 мільйони

07.12.2017 09:18

Міністерство юстиції України за переговорною процеурою 1 грудня уклало угоду з міжнародною юридичною фірмою «Latham & Watkins (London) Llp» щодо надання юридичних послуг. Відповідно до умов договору фірма представлятиме Україну в Арбітражному інституті Торгової палати м. Стокгольм у справі за позовами міноритарних акціонерів ПАТ «Укрнафта» – кіпрських компаній «Littop Enterprises Limited», «Bridgemont Ventures Limited» та «Bordo Management Limited». Вартість послуг складає 2 мільйона доларів. Уся інформація щодо підписаної угоди розміщена на порталі публічних закупівель ProZorro.

Цьогоріч Мінюст вже уклав із «Latham & Watkins Llp» угод щодо цієї справи приблизно на $2,91 млн, повідомляють «FI.Новини» Крім того до справи також залучать експертів компанії «Independent Economics & Finance LLP», експерта з питань шведського права Бо Нільсона, професора Гуглієльмо Вердіраме, експертів із Fountain Court Chambers, експерта з питань права Ірину Паліашвілі, експерта з галузевих питань Сімона Пірані, київське ТОВ «Юридична фірма Саєнко Харенко» Михайла Харенка, Володимира Саєнка та Ігоря Сухомудренка.

За кошторисом, фотокопіювання та друк пакетів документів коштує $0,1 за сторінку, а перекладацькі послуги – $50 за сторінку.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено