DOZORRO-NEWS

Юридичне представництво України в Арбітражному інституті Торгової палати коштуватиме Мінюсту понад 54 мільйони

07.12.2017 09:18

Міністерство юстиції України за переговорною процеурою 1 грудня уклало угоду з міжнародною юридичною фірмою «Latham & Watkins (London) Llp» щодо надання юридичних послуг. Відповідно до умов договору фірма представлятиме Україну в Арбітражному інституті Торгової палати м. Стокгольм у справі за позовами міноритарних акціонерів ПАТ «Укрнафта» – кіпрських компаній «Littop Enterprises Limited», «Bridgemont Ventures Limited» та «Bordo Management Limited». Вартість послуг складає 2 мільйона доларів. Уся інформація щодо підписаної угоди розміщена на порталі публічних закупівель ProZorro.

Цьогоріч Мінюст вже уклав із «Latham & Watkins Llp» угод щодо цієї справи приблизно на $2,91 млн, повідомляють «FI.Новини» Крім того до справи також залучать експертів компанії «Independent Economics & Finance LLP», експерта з питань шведського права Бо Нільсона, професора Гуглієльмо Вердіраме, експертів із Fountain Court Chambers, експерта з питань права Ірину Паліашвілі, експерта з галузевих питань Сімона Пірані, київське ТОВ «Юридична фірма Саєнко Харенко» Михайла Харенка, Володимира Саєнка та Ігоря Сухомудренка.

За кошторисом, фотокопіювання та друк пакетів документів коштує $0,1 за сторінку, а перекладацькі послуги – $50 за сторінку.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері