DOZORRO-NEWS

За 2018 рік замовники Дніпропетровщини витратили через ProZorro майже 49 мільярдів гривень

14.09.2018 07:12

У 2018 році замовники Дніпропетровщини придбали через систему ProZorro понад 68 тисяч лотів. За словами голови облдержадміністрації Валентина Резніченка, їх загальна вартість складає майже 49 мільярдів гривень, інформує «Дніпроград». 

«ProZorro – ключовий фактор боротьби з корупцією, прозорості держзакупівель, підвищення довіри інвесторів. За три роки роботи на Дніпропетровщині система продемонструвала переконливі результати – маємо вже тисячі успішних торгів та мільйони зекономлених держкоштів. Нині з сервісом працюють майже 14 тис підприємців області, які виграли тендери на суму понад 100 млрд грн», - наголосив Резніченко.

Найактивніша у Prozorro – Дніпропетровська ОДА яка за цей рік придбала товарів, робіт та послуг на суму близько 18 мільярівд гривень. На другому – Дніпровська міськрада, майже 11 тис лотів на 10,5 млрд грн. На третьому – Криворізька міськрада з показником 4,9 тис торгів на 2 млрд грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері