DOZORRO-NEWS

За два роки використання ProZorro заощадило для НБУ понад 100 мільйонів гривень

14.05.2019 06:14

Завдяки проведенню закупівель з використанням системи ProZorro Національному банку України вдалося заощадити за 2017-2018 роки понад 100 млн грн. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу НБУ.

"Високий рівень корупції під час здійснення державних закупівель був саме тією проблемою, яку держава та суспільство мали бажання вирішити. Так з'явилася онлайн-платформа державних закупівель ProZorro. І саме центральний банк був одним з натхненників запуску цієї системи, що тепер є обов'язковою для кожної державної установи. Це стало величезним проривом для України, оскільки державні закупівлі стали відкритими, зрозумілими та прозорими", - зазначив заступник голови НБУ Роман Борисенко.

Він додав, що економічний ефект від проведених регулятором закупівель за 2017-2018 роки становить близько 11% від їх очікуваної. Крім того, окреслилася тенденція до зростання середньої кількості учасників торгів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері