DOZORRO-NEWS

За перше півріччя замовники Кіровоградщини завдяки ProZorro зекономили 205,5 мільйонів гривень

11.07.2019 08:12

За перші 6 місяців 2019 року замовниками Кіровоградської області було проведено майже 13,6 тис. процедур, з яких 12,3 тис. успішно завершено. Це дозволило зекономити бюджетам всіх рівнів 205,5 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Окремо посадовці відзначили активне використання можливостей допорогових конкурентних процедур. За результатами проведеного 321-го тендера було зекономлено 7,5 мільйонів гривень, що складає 6,6 % від їх очікуваної вартості.

Найбільше завершено конкурентних допорогових процедур Замовниками: Знам'янської міської ради (99 тендерів), міською радою м.Кропивницького (21 тендер), Кропивницького (9 тендерів), Знам'янського, Долинського (по 8 тендерів), Бобринецького (7 тендерів) районів.

А от серед об'єднаних територіальних громад конкурентні допорогові процедури провели лише Помічнянська міська ОТГ та Компаніївська селищна ОТГ (2 та 1 тендери відповідно).

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері