DOZORRO-NEWS

За змову на вугільних торгах Харківське відділення АМКУ оштрафувало дві фірми на понад півмільйона гривень

10.06.2019 07:00

Харківське територіальне відділення АМКУ наклало загалом 544 тис. грн штрафу на компанії «Мегаметалгруп» та «Донремтехмаш» за порушення конкурентного законодавства через спотворення результатів чотирьох тендерів державного «Селидіввугілля». Про це свідчить рішення Відділення від 30 травня, інформує видання «Наші гроші».

Підставою для прийняття подібного рішеннястали чотири закупівлі ДП «Селидіввугілля» загальною очікуваною вартістю 209,77 млн грн, участь у яких взяли товариства «Мегаметалгруп» та «Донремтехмаш».

Харківське відділення АМКУ встановило, що компанії:

  • Мали спільне місцезнаходження;
  • Співпрацювали за угодою про спільну діяльність;
  • Конкурсні документи обох фірм готував засновник одного з відповідачів;
  • Використовували один на двох контактний номер мобільного;
  • Використовували спільну IP-адресу;
  • Перебували у господарських відносинах між собою тощо.

Зважаючи на встановлені факти, антимонопольники кваліфікували дії підприємств як антиконкурентні узгоджені, що призвели до спотворення результатів торгів. Кожен з відповідачів отримав по 68 тис. грн штрафу за кожну з чотирьох розіграних закупівель. Таким чином, сумарно фірми отримали 544 тис. грн штрафу, а також заборону брати участь у конкурентних публічних закупівлях протягом наступних трьох років.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері