DOZORRO-NEWS

Забаненій за змову фірмі екс-депутата Хмельницької міськради злили дороговартісний ремонт місцевого ліцею

05.12.2018 09:37

Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук замовив приватній фірмі «Діта» реконструкцію даху будівлі з утепленням зовнішніх стін (коригування) загальною вартістю 5 мільйонів гривень. Про це повідомляє «Незалежний громадський портал» з посиланням на сторінку закупівлі в системі ProZorro.

Торги були проведені за переговорною процедурою, оскільки у 2017 році саме «Діта» стала переможцем основного тендеру на реконструкцію примішення ліцею. Однак 13 листопада 2018 році проектна організація «Проект-Менас» виявила ряд додаткових робіт, які не були передбачені початковою проектно-кошторисною документацією, але виконання яких є вкрай необхідним для забезпечення повного циклу робіт. Всі визначені додаткові роботи, які пройшли державну експертизу, технічно та економічно пов’язані з первинним договором і є обов‘язковими для виконання, оскільки технологія будівництва потребує одночасного виконання деяких робіт, передбачених початковим проектом та додатковими.

Виходячи з цих міркувань, тендерний комітет ухвалив рішення віддати підряд фірмі «Діта». Кінцевий термін виконання додаткових робіт – 31 грудня 2019 року.

ПФ «Діта» належить екс-депутату Хмельницької міськради Михайлу Кіперману. Заснована фірма у 1995 році, на сьогодні керівником значиться Артем Мацьков.

Видання зауважує у квітні 2018 року адмінколегія Хмельницького обласного тервідділення АМКУ оштрафувала фірму «Діта» за тендерну змову, а також заборонила брати участь в державних закупівлях на три роки. Наразі ця компанія внесена до так званого «чорного списку» антимонопольного комітету.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері