DOZORRO-NEWS

"Закупівельний наказ" МЕРТ дозволив замовити виготовлення бюлетенів вчасно - ЦВК

10.06.2019 07:53

Наказ Мінекономрозвитку дає підстави Центральній виборчій комісії друкувати бюлетні на позачергові вибори народних депутатів. Тож тепер загроз через зриви тендерних процедур щодо виготовлення бюлетенів не існує. Про це в коментарі Громадянській мережі “Опора” сказав заступник голови ЦВК Євгеній Радченко, повідомляє «Укрінформ».

"Нарешті ЦВК отримала підстави для того, щоб друкувати бюлетені не як бланки документів, а за переговорною процедурою, з використанням, до речі, закону про публічні закупівлі, оскільки ми отримали повідомлення і від Мінекономрозитку і від Міністерства фінансів, що в Україні існує єдине поліграфічне підприємство, а саме поліграфкомбінат "Україна", яке спроможне технічно виготовити бюлетені та забезпечити їх передачу до окружних виборчих комісій", - сказав Радченко.

Водночас він наголосив, що є низка друкованої продукції, яка буде використовуватися згідно з законом про вибори народних депутатів, зокрема це плакати партій, щодо яких були оголошені торги.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері