DOZORRO-NEWS

Замовлені російські запчастини коштували "Львівській залізниці" відкритого кримінального провадження

27.05.2019 08:31

Залізничний районний суд Львова на клопотання слідчих дозволив доступ до документів в офісі приватного підприємства «Тейло-Ком» у місті Одеса, які стосуються участі в тендері «Львівської залізниці» на закупівлю запчастин. Про відповідну ухвалу стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, інформує видання «Наші гроші Львів».

Як повідомляли журналісти минулоріч «Тейло-Ком» отримало від регіональної філії «Львівська залізниця» замовлення на протиугінні метизи Р65 на 2,9 млн грн.

Слідчі підозрюють працівників «Служби матеріально-технічного забезпечення» Львівської залізниці у зловживанні службовим становищем під час проведення цього тендеру. Залізниця мала б відхилити пропозицію компанії «Тейло-Ком», оскільки вона надала документи російською мовою без перекладу. Крім того, фірма фігурує у кримінальному проваджені щодо закупівель Одеської залізниці.

Власником приватного підприємства «Тейло-Ком» є Вадим Шаферман..

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері