DOZORRO-NEWS

Запорізька обласна лікарня замовить послуги томографії у фірми батьків заступника голови ОДА

19.02.2020 09:22

Комунальна установа “Запорізька обласна клінічна лікарня” Запорізької обласної ради має намір укласти угоду з ПП “Центр комп’ютерної томографії” на послуги медичної діагностики вартістю 1,01 мільйонів гривень. Про це повідомляється у системі електронних закупівель ProZorro, інформує видання «Наші гроші. Запоріжжя».

Фірма має провести 1200 досліджень комп’ютерної томографії пацієнтам з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу.

Єдиним конкурентом переможця на тендері виступило ПП “Діасервіс” з дорожчою пропозицією. При цьому учасники під час аукціону не знижували своїх початкових пропозицій.

Згідно документів, ПП “Центр комп’ютерної томографії” має медичний центр розташований за адресою обласної клінічної лікарні.  При цьому в тендерній документації вимагалося надання послуги за адресою замовника. У випадку надання послуги за межами адреси замовника учасник мав забезпечити спеціалізований транспорт (автомобіль швидкої допомоги, що укомплектований  обладнанням для невідкладної допомоги) та медичний супровід. При наданні послуги для пацієнта, що перебуває в палаті реанімації та отримує  штучну вентиляцію легенів, супровід лікаря – анестезіолога.

ПП “Центр комп’ютерної томографії” володіють Сергій Федоров та Наталія Федорова. Це батькининішнього першого заступника голови Запорізької облдержадміністрації Івана Федорова.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors