DOZORRO-NEWS

Запорізькі атомники закупили у латвійської фірми запчастин російського виробництва

13.03.2018 10:05

Відокремлений підрозділ «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» за переговорною процедурою уклав угоду з фірмою «Raido Trading» (Латвія) про придбання запасних частин для енергоблоку №2. Загальна вартість закупівлі склала 2,57 млн євро (89,03 млн грн.), повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на ProZorro.

Відповідно до умов договору, в строк до 10 квітня підрядник має поставити запчастини до дизель-генераторних установок АСД-5600, а також для резервних дизельно-електричних систем 2РДЕС-1, 2РДЕС-3. Виробником запчастин є російське підприємство АТ «Машиностроительная корпорация «Дизель-Энерго». Переговорну процедуру для торгів було обрано для забезпечення уніфікації вже наявного і замовленого товарів.

Підрядник «Raido Trading» належить білорусам Казіміру Гріневицу та Сергію Косцову. Вона почала отримувати підряди «Енергоатома» у квітні 2016 року й відтоді отримала їх на 22,53 млн євро.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері