DOZORRO-NEWS

Запорізькі фірми зі спільними працівниками розіграли підряд на будівництво футбольного поля

10.01.2019 10:03

Провівши відкриті торги Пришибська селищна рада Михайлівського району уклала угоду з Українсько-іспанським ТОВ “Харвест Індустріалес, С.Л.” на здійснення будівельних робіт вартістю 1,68 млн грн. Мова йде про будівництво футбольного поля на території Пришибської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А. Шаламова: улаштування основи поля і потім покриттів зі штучною травою, кварцовим піском та резиновою крихтою, встановлення металевої огорожі, сітчастих панелей й воріт. Усі роботи маютиь бути завершені до кінця поточного року, повідомляє видання «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на ProZorro.

Єдиним конкурентом УІ ТОВ “Харвест Індустріалес, С.Л.” на тендері виступило ТОВ “Відкриті вікна буд” з дорожчою на 17,7 тис. грн. пропозицією. Запорізьке УІ ТОВ “Харвест Індустріалес, С.Л.” належить Олександру Перепаденкові (30%) та Михайлу Полковнікову (70%). Останній також є співвласником власником ТОВ “Харвест Україна”, яке зареєстроване за однією адресою з УІ ТОВ “Харвест Індустріалес, С.Л.” по вул. Антенній, 11.

Іншим співвласником ТОВ “Харвест Україна” є Владислав Бондаревський – власник павлоградського ТОВ “Відкриті вікна буд”, з яким “Харвест Індустріалес, С.Л.” конкурувало на нинішньому тендері.

Журналісти зауважують, у своїх тендерних пропозиціях фірми подали довідки про наявність працівників, згідно яких, в обох фірмах одночасно працюють одні й ті самі люди, а саме: Сергій Курілін, Віталій Стратулат, Віталій Ткаченко та Денис Чирка.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері