DOZORRO-NEWS

Завдяки АМКУ «Автомагістраль» отримала замовлення на ремонт двох вулиць від Житомирської ОДА

11.01.2022 11:58

Після рішення Антимонопольного комітету України, департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА визнав переможцем тендеру ПП «Автомагістраль» на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Енергетиків та Тараса Бульби-Боровця в Овруч. Вартість замовлення за результатом торгів складає 9,27 млн гривень, повідомляє “Житомир.Інфо”

За умовами тендерної документації, роботи з капітального ремонту дорожнього покриття мають бути виконані до 1 травня 2022 року.

Очікувана вартість закупівлі становила 11,64 млн грн. Участь у тендері взяло чотири фірми: ПП «Автомагістраль», ТОВ «БК “Будальянс Груп», ТОВ «Будстандарт ЛТД» та ТОВ «Він-Євро».

Спочатку дешевшу на 2 млн грн пропозицію ПП «Автомагістраль» відхилили, однак фірма з рішенням не погодилась та подала скаргу до АМКУ. 17 грудня АМКУ скаргу задовільнив та зобов'язав департамент ОДА скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ПП «Автомагістраль» та рішення про визначення ТОВ «БК “Будальянс Груп» переможцем процедури закупівлі. А вже 6 січня було підписано відповідну угоду з ПП «Автомагістраль.

ПП «Автомагістраль» зареєстроване в Київській області, Вишгородському районі, село Синяк. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад.  Власником фірми є Микола Скоростецький, який у 2005-2007 роках очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання